Послуги

ВЕСІЛЬНА ФОТОЗЙОМКА


Зустріч
За звичай, зустріч проходить в центрі міста, у будь-якій затишній кав'ярні. Ми знайомимось, спілкуємось та обговорюємо деталі зйомки.
 Договір
Для того, щоб забронювати дату, ми з Вами підпишемо договір, в якому пропишемо всі моменти фотозйомки.Оплата
Оплата здійснюється в два етапи: 50% в день підписання договору і 50% в день передачі готового матеріалу.


 Фотозйомка
У своїй роботі я поєдную репортажну зйомку з постановочною. Перевага надається репортажу, я фотографую, не втручаючись в перебіг подій. Але, якщо є у цьому потреба, я можу підказувати що робити , щоб не бути напруженими перед камерою, як краще рухатись, щоб на фото виглядати у виграшному ракурсі.
Я люблю та користуюсь природнім освітленням. Спалах використовую лише в крайньому разі, коли явно недостатньо природного світла, при специфічних задачах або на нічній зйомці.

Обробка
Всі фото проходять стандартну обробку (кольорова та тонова корекція, експозиція, кадрування). Фото, що йтимуть на друк у фотокнигу піддаються поглибленій авторській обробці (технічна ретуш, поглиблена корекція кольору, зведення фотографій до єдиного стилю фотокниги)
Готові фото записуються на DVD-диск або флешку у святковому оформленні.

Ціна та строки
Ціна зйомки залежить від обраного Вами пакету послуг.
Термін виконання замовлення від 2-х до 4-х місяців, в залежності від сезону та завантаженості.

ДОДАТКОВО ДО ВЕСІЛЬНОЇ ЗЙОМКИ

Love Story - 1000 грн. У вартість входить: три години зйомки. Від 50 до 100 фотографій у авторській (художній) обробці. Запис фотосесії на DVD-диск. Термін виконання близько двох місяців. Додатково можна замовити виготовлення фотокниги мінібук або прінтбук. Також додатково можна замовити послуги стиліста по зачісці та make-up.

Фотофільм - 400 грн. Додатково до весільної фотозйомки або Love Story Ви можете замовити виготовлення зворушливого фотофільму. В цьому випадку, кількість ретушованих фото може бути збільшена до 20%.

Друк фотокниги - 400-2500 грн. Ви можете замовити додаткову фотокнигу. На даний момент я маю достатньо широкий асортимент книг. Ціна книги залежить від кількості розворотів, типу обкладинки та фотопаперу, розміру книги. Найкращим варіантом обрати фотокнигу буде особиста зустріч. Так ви зможете не лише почути від мене з чого і як складається кожна книга, але й потримати кожну в руках, зрозуміти, яка саме книга потрібна Вам.

Післявесільна фотосесія (дозйомка) - 1000 грн. У вартість входить: три години зйомки. Від 50 до 100 фотографій у авторській (художній) обробці. Запис фотосесії на DVD-диск.
Реалії наших весіль такі, що часто буває надто багато планів на один день; збори нареченого, викуп нареченої, розпис у загсі або виїзна церемонія, вінчання, прогулянка, бенкет. Поки молодята пройдуть весь цей шлях і доберуться до прогулянки, то втомлюються так, що на ніжність і почуття вже просто не вистачає сил. Погіршує ситуацію ще й те, що розпорядок дня на весіллях складається таким чином, що прогулянка випадає на обідній час (12-та -15-та година), а це найменш сприятливий час для фотозйомки.
Тому я пропоную Вам додатково обрати таку послугу, як дозйомка весільної прогулянки. Через день-два після весілля, коли Ви відпочинете, ми зберемося і, нікуди не поспішаючи, проведемо фотозйомку перед заходом сонця.
Слід розуміти, що Вам також доведеться повторно зробити зачіску та макіяж. Проте це разова витрата, а фото, що ви отримаєте, тішитимуть Вас довгі роки

ФОТОЗЙОМКА В СТУДІЇ

Художній портрет, зйомка закоханих, дитяча та сімейна зйомка - 300 грн за годину + оренда студії (в середньому 200 грн/год). У вартість входить: зйомка від двох годин (ви гарантовано отримуєте мінімум 20 фото за кожну годину зйомки); стандартна обробка всіх фото (кольорова, тонова корекція, поправка експозиції, кадрування) та 10-15 фото з авторською (художньою) обробкою; запис фотосесії на DVD-диск. Термін виконання - близько двох місяців. Додатково можна замовити послуги стиліста по зачісці та make-up.

ВИЇЗНА ФОТОЗЙОМКА


Life Style (художній портрет, дитяча та сімейна зйомка на природі чи в межах міста) - 300 грн/годУ вартість входить: зйомка від двох годин (ви гарантовано отримуєте мінімум 20 фото за кожну годину зйомки); стандартна обробка всіх фото (кольорова, тонова корекція, поправка експозиції, кадрування) та 10-15 фото з авторською (художньою) обробкою; запис фотосесії на DVD-диск. Термін виконання - близько двох місяців. Додатково можна замовити послуги стиліста по зачісці та make-up.

Репортаж (корпоративи, свята та ювілеї) - 300 грн/годУ вартість входить: зйомка від двох годин (ви гарантовано отримуєте мінімум 30 фото за кожну годину зйомки); стандартна обробка всіх фото (кольорова, тонова корекція, поправка експозиції, кадрування); запис фотосесії на DVD-диск. Термін виконання - за домовленістю.

Додаткова ретуш фотографій - 15-30 грн/шт.